Deklaracja korzystania z obiadów w stołówce szkolnej w Szkole Podstawowej nr 31 w Bydgoszczy

w roku szkolnym 2022/23

UWAGA!!!

Warunkiem zaksięgowania wpłaty jest poprawne wpisanie tytułu przelewu.

W tytule musi być podany nr obiadowy/klasa/imię i nazwisko dziecka/za miesiąc jakiego dotyczy.

W przeciwnym wypadku kwota nie zostanie zaksięgowana, co spowoduje, że uczeń nie otrzyma obiadu.

1. Nieobecności dzieci na obiadach można zgłaszać najpóźniej do godziny 8:00 w pierwszym dniu nieobecności pod nr tel 887 091 122 lub 52 341 32 34 wew 24
    2. Wszystkie nieobecności zgłoszone z zachowaniem powyższego terminu będzie można odliczyć od wpłaty za kolejny miesiąc. Nie będą odliczane nieobecności niezgłoszone lub zgłoszone po terminie. Odpisy rozliczamy CO MIESIĄC. Nie będzie możliwe skumulowanie odpisów i rozliczenie całości później.
    3. W miesiącu czerwcu i grudniu odpisy nie będą odliczane (zamknięcie okresu finansowego)
    4. W przypadku rezygnacji z obiadów, fakt ten należy zgłosić pisemnie u intendentki szkolnej do ostatniego dnia miesiąca, w którym uczeń korzysta z obiadów.
    5. W przypadku braku pisemnej rezygnacji Rodzic/Opiekun zobowiązany jest opłacić obiady na kolejny miesiąc.

Zgody:

Zaległość w płatności za dany miesiąc żywieniowy spowoduje wstrzymanie obiadów.