1 Baraszkiewicz Monika wtorek, 13:10-14:10
2 Bekisz-Michalska Zuzanna piątek 6:50-7:50
3 Bielun Łukasz środa 16-17
4 Boć Michalina czwartek 15:00-16:00
5 Bukowska Anna poniedziałek 15:30-16:30 (co dwa tygodnie)
6 Chylmański Radosław wtorek 16:15 – 16:45, piątek 16:10 – 16:40
7 Ciesielska Magdalena środa 15.40 – 16.40
8 Codrow Aleksandra poniedziałek  16.00 – 17.00
9 Czwarno Agnieszka czwartek 15.20- 16.20
10 Dąbrowska Kamila piątek 12.30-13.30
11 Dembska Iwona poniedziałek 14.35 -15.35
12 Dix Barbara czwartek 15:25-16:25
13 Droż Aleksandra wtorek 6.50-7.50
14 Elijasz Angelika poniedziałek 12.30 -13.00, wtorek 13.00 – 13.30
15 Fischer-Kotowska Sabina wtorek 16-17
16 Florkiewicz Justyna czwartek 8.30 – 9.30
17 Giełdon Grzegorz czwartek 15.30-16.30
18 Górna Mariola czwartek 11:00 – 11:30, piątek 10:30 – 11:00
19 Górska Maria piątek 9:35-10:35 (co drugi tydzień)
20 Groll Dominika piątek, 15.30- 16.30
21 Jagodziński Grzegorz czwartek 16.15-17.15
22 Jarzembowska Katarzyna czwartek 15.20-16.20
23 Jurkowska Ilona środa 12.30-13.00, czwartek 12.30-13.00
24 Kanadys Hanna wtorek 11.30 – 12.00, czwartek 13.00 – 13.30
25 Kasprzak Maciej poniedziałek 14.15-15.15
26 Kądziela Patryk wtorek 14.35
27 Kłosowski Krzysztof czwartek 14:30-15:30
28 Kosek Małgorzata czwartek 15.20 – 16.20
29 Kowalczyk Patrycja poniedziałek 6:30-7:00, wtorek 6:30-7:00
30 Kozołup Kacper poniedziałek 12:15-13:15
31 Kromrych Maciej poniedziałek 9.30-10.00
32 Krzyżelewska – Suś Anna piątek; 7:35-8:35
33 Kuliński Mateusz piątek 13:30 – 14:30
34 Kuś Aleksandra wtorek 8:00-9:00
35 Kwapich Aneta środa : 6.50 – 7.50
36 Lemańska Hanna środa 16:10 – 17:10
37 Lewalska Ewa czwartek 6.50-7.50
38 Lewalski Szymon środa 16:00-17:00
39 Lewicka Katarzyna czwartek   7.30 – 8.30
40 Lew-Kiedrowska Daria czwartek 16.15
41 Lipowicz-Jagodzińska Joanna czwartek 14:35 – 15:35
42 Maćkowski Marcin Piątek 14:35 – 15:20
43 Malinowska Agnieszka środa 15.20-16.05
44 Marachowska Lucyna czwartek 7:00-8:00
45 Marciniak Anna piątek 15:25-16:10
46 Marynowska Marzena środa 16:15 – 17:15
47 Mianowska Katarzyna wtorek 15:20 – 16:20
48 Mioduszewska Marlena wtorek 15.00-16.00
49 Mojsiej Marcin czwartek 15:15- 15:45
50 Nadolna Jolanta poniedziałek 6.30-7.00, wtorek 16:10-16:40
51 Nowakowski ARKADIUSZ czwartek 15:20-16:20
52 Obuchowska Romana środa 15.30 -16.30
53 Papke Halina wtorek  7.15 – 7.45, środa  7.15 – 7.45
54 Piętowska Jolanta poniedziałek 13.30 – 14.30
55 Piskorz Agata poniedziałek 14.20-15.20
56 Pol Anna środa 15.00-16.00
57 Puziak Joanna czwartek 16.10-17.10
58 Rajewski Przemysław wtorek 8:30-9:30
59 Rega Danuta czwartek 8.00 – 8.30, piątek 8.00 – 8.30
60 Rydzyńska Anna wtorek 14.15-15.15
61 Schulz Anna poniedziałek  09:00 – 10:00
62 Siewaszewicz Wojciech wtorek 17:00-18:00
63 Sobczuk Sylwia czwartek, 15.20 – 16.20
64 Stanecka Agata poniedziałek 16:10-17:10
65 Szews Justyna czwartek 12:05 – 12:35
66 Szymańska Marlena poniedziałek 16.15-17.15
67 Śmieszek Jarosław piątek 15.20 – 16.20
68 Trojanpowska Małgorzata poniedziałek 13.15 – 14.15
69 Wąs Sławomir piątek 15:30 – 16:30
70 Wiechecka Klaudia czwartek 14:35-15:35
71 Wieczorek Aleksandra wtorek 15.20 – 16:20
72 Winiarski Mateusz poniedziałek 15:25-16:25
73 Wrzesińska Kinga poniedziałek 14.15-15.15
74 Wypych Filip poniedziałek 14:30-15:30
75 Zielińska Katarzyna czwartek 10:00-11:00
76 Żukierska Maria poniedziałek 15:20-16:20
77 Żukierska Marta czwartek 12.10 – 13.10
78 Żyła Magdalena czwartek 16.15-17.15
79 Żywiałowska Agnieszka wtorek 13.15 – 14.15